WAZONY

Wysoki wazon na kwiaty

37,00 zł
  • Brak na stanie

WAZONY DEKORACYJNE

Decydując się na aranżację wnętrz warto zadbać o najmniejszy szczegół, wszak każdy z nich ma znaczenie! Wazony dekoracyjne dzięki swoim ciekawym kształtom, kolorom, fakturom i zastosowaniu pełnią wiele funkcji, począwszy od estetycznych, po praktyczne. Wazony można wykorzystać do wielu kompozycji nie tylko kwiatowych. Zimą świetnie sprawdzą się tak zwane suszki, a w okresach świątecznych gałązki ozdobione zawieszkami. Z kolei szklane wazony wypełnione wodą oddadzą romantyczny klimat. 

WAZONY DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Piękne kwiaty, wymagają pięknej ozdoby. W ofercie sklepu Bolove znajdują się wazony wykonane z ceramiki, szkła, dolomitu, a nawet kamionki. Szeroki wybór oferty ma swoje zalety: znalezienie odpowiedniego wazonu staje się dużo prostsze!

Do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym pasować będą klasyczne, szklane wazony. Wazony te sprawdzą się także podczas większych uroczystości, m.in. jako dekoracje bożonarodzeniowe lub wielkanocne. Szklane wazony występują w kilku rodzajach. Do najpopularniejszych należą te z korkowym zamknięciem, które sprawdzą się w przypadku tworzenia jesiennych dekoracji lub lasów w szkle.

➡ Zachęcamy do zapoznania się z wpisami DIY na blogu, w których wyjaśniamy, jak wykonać prostą dekorację z gałęzi lub jak suszyć pomarańcze do dekoracji. ⬅

Wazony szklane można wykorzystać także do dekoracji ze świeczką. W tym celu proponujemy do wazonu wlać wodę, a z kolei na powierzchni położyć zapaloną świeczkę typu t-light. Woda to nie wszystko! Świetnie sprawdzą się także sztuczne kwiaty w połączeniu z małymi kamyczkami.

Wazony szklane wykonane są z grubego szkła i można je myć w zmywarce.

WAZON CERAMICZNY

Wazony ceramiczne z kolekcji ETNO zachęcają swoim wykonaniem, kolorami, a także fakturą. Te przepiękne wazony odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach, w których liczy się kolor oraz oryginalne podejście. Wazony wykonane z wysokiej jakości ceramiki będą służyć przed długie lata. Wystawione na bezpośrednie promienie słoneczne nie blakną, a także nie niszczą się przez mycie detergentami. Długo zachowują swój piękny kolor. 

Wybierając wazon do swojego mieszkania można od razu postawić na efekt wow, wybierając kilka wazonów z tej samej kolekcji lecz o różnej wielkości lub kształcie. Niektóre z proponowanych przez nas wzorów posiadają także małe świeczniki, w które spokojnie można włożyć świeczki typu t-light.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.