Karuzele i pozytywki

Karuzela z pozytywką BIAŁE KONIE w świątecznej altanie 17x15,5 cm

119,90 zł
 • Brak na stanie

Karuzela z pozytywką Święty Mikołaj i renifery 16,5x11 cm

99,90 zł
 • Brak na stanie

Pozytywka świąteczna BALET tańczące postacie 13x11cm

129,99 zł
 • Brak na stanie

Karuzela pozytywka świąteczna 14x11cm

145,99 zł
 • Brak na stanie

Karuzela z pozytywką BIAŁE KONIE i sanie Świętego Mikołaja 16,5x11 cm

89,99 zł
 • Brak na stanie

Karuzela z pozytywką BIAŁE KONIE i pingwiny 23,5x13,5 cm

119,99 zł
 • Brak na stanie

Karuzela z pozytywką CHOINKA i pociąg Świętego Mikołaja 16,5x11 cm

109,90 zł
 • Brak na stanie

Karuzela z pozytywką BIAŁE KONIE 16x11 cm

129,99 zł
 • Brak na stanie

Duża karuzela LED dzieci lodowisko POZYTYWKA z kolędami 18x43x32 cm

649,99 zł
 • Brak na stanie

Szklana kula z pozytywką sanie Świętego Mikołaja, CHOINKA i prezenty 18x15,5 cm

179,90 zł
 • Brak na stanie

Barokowa karuzela z pozytywką KONIE 23x13,5 cm

144,90 zł
 • Brak na stanie

Figurka ceramiczna LED z pozytywką BAŁWANEK 26,5x18 cm

139,90 zł
 • Brak na stanie

KARUZELA pozytywka świąteczna LED WESOŁE MIASTECZKO 23x24x21 cm

469,90 zł
 • Brak na stanie

Świecąca szklana kula KARUZELA wesołe miasteczko 17x11 cm

149,99 zł
 • Brak na stanie

Figurka ceramiczna LED pozytywka SAMOLOT, Mikołaj i renifer 20x25 cm

89,99 zł
 • Brak na stanie

Szklana kula z pozytywką CHOINKA sanie Święty Mikołaj 16x13 cm

129,90 zł
 • Brak na stanie

Świąteczna karuzela

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku, nie tylko przez dzieci. To także najbardziej kolorowa pod względem dodatków pora. Dlatego decydując się na świąteczną dekorację pomieszczeń warto postawić na przedmioty ponadczasowe, trwałe i przywołujące wspomnienia.

W sklepie BoLove.pl dostępny jest szeroki wybór karuzel i pozytywek świątecznych, a także szklanych kul. Dekoracje bożonarodzeniowe występują w wielu rozmiarach, a także opcjach do wyboru. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, gdyż podane specyfikacje pomogą w podjęciu decyzji. Część karuzel bożonarodzeniowych ma wbudowane pozytywki, z których wydobywa się dźwięk świątecznych hitów. 

Figurki, jak i zdobione elementy karuzeli świątecznej zostały wykonane ręcznie, z niezwykłą precyzją.  Dominującym kolorem w karuzelach jest czerwień, choć w najnowszych produktach można znaleźć również elementy bieli. 

Pozytywki – dekoracje świąteczne

Pozytywki najczęściej wgrane są już w karuzele i obracające się choinki. Wystarczy kilkukrotnie nakręcić dany przedmiot, by po chwili usłyszeć kojący dźwięk świątecznej muzyki. Każda karuzela lub choinka posiada swój własny hit dlatego zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją produktu, choć w przeważającej części jest to dobrze wszystkim znany przebój „We Wish You A Merry Christmas” lub „Silent Night”

Szklane kule – pomysł na prezent

Świąteczne karuzele i szklane kule zdecydowanie wiodą prym, jako świąteczne prezenty, zwłaszcza na Mikołaja, który wypada 6-go grudnia. Nasz bestseller ucieszy nie tylko dzieci, ale i dorosłych zwłaszcza, że przywodzą nutkę nostalgii. 

Szklana kula to delikatna ozdoba świąteczna, która z pewnością stanie się świetną dekorację gzymsu kominkowego, szafki, parapetu lub biurka. Szklane kule zwane inaczej kulami śnieżnymi można nabyć także jako szklane kule zawieszki, szklane kule z pozytywką, szklane kule z szopką lub szklane kule z dodatkowym elementem dekoracyjnym w postaci figurki renifera lub sani św. Mikołaja.

Szklane kule posiadają misterne zdobienia wewnątrz, zawierają zimową scenerię; postaci Maryi, Józefa i Jezusa; a także choinki z prezentami. Wnętrze kul wypełnione jest sztucznym śniegiem, który po potrząśnięciu kulą – wznosi się i delikatnie opada. Niektóre z kul posiadają także wgraną pozytywkę, by ją uruchomić należy nakręcić kluczyk, który znajduje się z boku produktu. 

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, w którym omawiamy poszczególne rodzaje szklanych kul oraz podajemy 10 pomysłów na mikołajkowy prezent. ⬅

Dekoracje na Boże Narodzenie

W sklepie BoLove.pl ponadto znajdziesz świeczniki i świece, figurki świąteczne, sztuczne choinki i ozdoby choinkowe, takie jak kokardy czy bombki, latarenki oraz gałązki niezbędne do samodzielnego stworzenia wieńca świątecznego.