GLOBOBARY I GLOBUSY

GLOBOBAR globus barek na alkohol 98x60 cm

749,90 zł
  • Brak na stanie

Globobar Barek Na Alkohol 93x50 cm

630,00 zł

Globobary

Funkcjonalność i walory estetyczne – tak można określić globobary pełniące funkcję barków na alkohol. Globus-barek wykonany jest z wysokiej jakości egzotycznego drewna, a także posiada ciekawe elementy dekoracyjne. Globobary cechują się otwieraną kopułą, pod którą znajduje się przestrzeń na wszelkiego rodzaju trunki oraz szklanki. Przedstawione przez sklep BoLove globobary dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a także w różnych rozmiarach. Globusy na alkohol w większości posiadają nóżki, które powodują że globobary są stabilne. Niektóre z nich posiadają dodatkowy stoliczek lub półki na alkohol.

Globobary ozdobią niemal każde wnętrze, zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne. Klasyczna elegancja oraz wysoka jakoś wykonania zachwycą każdego, kto docenia niebanalne rozwiązania w pomieszczeniach. Na szczególną uwagę zasługują stylizowane na antyczne freski oraz replika XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. 

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, w którym poruszamy tematykę aranżacji domowego biura. ⬅

Globusy metalowe biurkowe

Niewielkich rozmiarów globus biurkowy stanie się ozdobą domowego biura, czy doskonałym pomysłem na prezent dla fanów podróży. Ta niebanalna dekoracja zachwyca nowoczesnym wydaniem. Prezentowane w ofercie globusy wykonane zostały z metalu na solidnej podstawie

Globusy dekoracyjne dostępne są w różnych rodzajach kolorystycznych. Do najpopularniejszych oraz tych najbardziej typowych należą globusy z metalową, czarną obręczą, które zostały wzbogacone o strzałę lub metalowe, pomalowane na złoto kontury kontynentów.

W ofercie znajduje się także globus w kolorze srebrnym z wyrytą siatką południków i równoleżników. Globus ten posiada także kontury kontynentów, a także wyryte podstawowe nazwy w języku angielskim. Całość okraszona jest solidną, metalową podstawą.

Jedną z ostatnich propozycji jest globus w modnym kolorze złotym, który idealnie będzie pasował do nowoczesnych wnętrz. Globus został wykonany z mosiądzu i charakteryzuje się ciekawym kształtem strzały, która się obraca. Globus stoi na dekoracyjnej nóżce z wyrytymi kierunkami świata. To niecodzienne wydanie z pewnością zachwyci fanów nowoczesnego designu. 

Podpórka do książek

Posiadaczom domowych biblioteczek oferujemy specjalne podpórki do książek, które dbają o bezpieczeństwo powieści. Podpórki skutecznie eliminują ryzyko uszkodzeniu książek lub ich przypadkowego zrzucenia. Ponadto doskonale eksponują misternie zbierane tomy. Podpórki do książek z motywem globusów staną się doskonałym uzupełnieniem domowego biura. Ta niezwykła ozdoba zapewnia stabilność ułożonych książek.