GLOBOBARY I GLOBUSY

Globobar Barek Na Alkohol 49x33 cm

Globobar Barek Na Alkohol 49x33 cm

Globobar Barek Na Alkohol 57x42 cm

Globobar Barek Na Alkohol 59x44 cm

Globobar Barek Na Alkohol 93x50 cm

Globobar Barek Na Alkohol 93x60 cm

Globobar Barek Na Alkohol 94x52 cm

Globobar Barek Na Alkohol 98x61 cm

  • Brak na stanie

Globus Dekoracyjny Metalowy 29x17 cm

Globus Dekoracyjny Metalowy 31x25,5 cm

Globus Dekoracyjny Metalowy 32x21 cm

Globus Dekoracyjny Mosiądz 21x15 cm

Podpórka Do Książek Globus 17,5x33 cm

Globobary

Funkcjonalność i walory estetyczne – tak można określić globobary pełniące funkcję barków na alkohol. Globus-barek wykonany jest z wysokiej jakości egzotycznego drewna, a także posiada ciekawe elementy dekoracyjne. Globobary cechują się otwieraną kopułą, pod którą znajduje się przestrzeń na wszelkiego rodzaju trunki oraz szklanki. Przedstawione przez sklep BoLove globobary dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a także w różnych rozmiarach. Globusy na alkohol w większości posiadają nóżki, które powodują że globobary są stabilne. Niektóre z nich posiadają dodatkowy stoliczek lub półki na alkohol.

Globobary ozdobią niemal każde wnętrze, zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne. Klasyczna elegancja oraz wysoka jakoś wykonania zachwycą każdego, kto docenia niebanalne rozwiązania w pomieszczeniach. Na szczególną uwagę zasługują stylizowane na antyczne freski oraz replika XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. 

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, w którym poruszamy tematykę aranżacji domowego biura. ⬅

Globusy metalowe biurkowe

Niewielkich rozmiarów globus biurkowy stanie się ozdobą domowego biura, czy doskonałym pomysłem na prezent dla fanów podróży. Ta niebanalna dekoracja zachwyca nowoczesnym wydaniem. Prezentowane w ofercie globusy wykonane zostały z metalu na solidnej podstawie

Globusy dekoracyjne dostępne są w różnych rodzajach kolorystycznych. Do najpopularniejszych oraz tych najbardziej typowych należą globusy z metalową, czarną obręczą, które zostały wzbogacone o strzałę lub metalowe, pomalowane na złoto kontury kontynentów.

W ofercie znajduje się także globus w kolorze srebrnym z wyrytą siatką południków i równoleżników. Globus ten posiada także kontury kontynentów, a także wyryte podstawowe nazwy w języku angielskim. Całość okraszona jest solidną, metalową podstawą.

Jedną z ostatnich propozycji jest globus w modnym kolorze złotym, który idealnie będzie pasował do nowoczesnych wnętrz. Globus został wykonany z mosiądzu i charakteryzuje się ciekawym kształtem strzały, która się obraca. Globus stoi na dekoracyjnej nóżce z wyrytymi kierunkami świata. To niecodzienne wydanie z pewnością zachwyci fanów nowoczesnego designu. 

Podpórka do książek

Posiadaczom domowych biblioteczek oferujemy specjalne podpórki do książek, które dbają o bezpieczeństwo powieści. Podpórki skutecznie eliminują ryzyko uszkodzeniu książek lub ich przypadkowego zrzucenia. Ponadto doskonale eksponują misternie zbierane tomy. Podpórki do książek z motywem globusów staną się doskonałym uzupełnieniem domowego biura. Ta niezwykła ozdoba zapewnia stabilność ułożonych książek.