Globobar

Globobar Barek Na Alkohol 93x50 cm

Kod produktu: 51258
630,00 zł
Brutto

Stylowy globobar, utrzymany w stylu kolonialnym. Globus na alkohol posiada otwieraną kopułę i został wykonany z drewna, a także okleiny papierowej. Produkt dodatkowo posiada otwory na wino, mocniejsze trunki, a także szklanki. Całość ozdobiona jest repliką XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. Wymiary globobaru 93x50x50 cm. 

Ilość
  Chwilowy brak


Drewniany barek na alkohol – globobar to oryginalne uzupełnienie wnętrza, w którym dominuje mix stylu nowoczesnego i antycznego. Ponadto ten barek na nóżkach z otwieraną kopułą, będzie doskonałym pomysłem na prezent dla szefa, z okazji rocznicy małżeństwa, czy na nowe mieszkanie. Decydując się na aranżację salonu lub biura, warto postawić na przedmioty nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

CHARAKTERYSTYKA GLOBOBARU

Globobar został wykonany z drewna, a jego dominującą cechą jest styl kolonialny. Prezentowany barek posiada otwieraną kopułę oraz stolik na dodatkowe trunki. Zewnętrzna strona globobaru ozdobiona jest repliką XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. Wnętrze zaś zostało wzbogacone o kopie antycznych fresków.

Wspomniana kopuła globusu na alkohole ukazuje wnętrze mogące pomieścić mocniejsze oraz słabsze alkohole, a także szklanki. Całość została przemyślana tak, by kolekcja alkoholi nie uległa zniszczeniu i nie kurzyła się. Ponadto to estetyczna część globobaru sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Tyn stylowy dodatek stanie się wspaniałą ozdobą wnętrz!

DOSKONAŁY DESIGN W WŁOSKIM WYDANIU

Doskonałe połączenie włoskiej precyzji i jakości w antycznym wydaniu. Te stylizowane na antyki globusy z barkiem są prawdziwym bestsellerem, który od lat plasuje się w rankingu najlepszych pomysłów na prezent. W zależności od wybranego globobaru, średnica kuli wynosi od 22 do 60 cm. Wnętrze tego stylowego barku przewidziane jest na pomieszczenie szklanek do whiskykieliszków do wina czy szampana. Ponadto stanie się schronieniem dla bogatej kolekcji trunków.

Szczegóły produktu

51258