Kule śnieżne

Szklana kula z pozytywką CHOINKA sanie Święty Mikołaj 16x13 cm

129,90 zł
  • Brak na stanie

Szklana kula śnieżna na pniu LISEK brzoza kardynał szkarłatny 13x9 cm

99,90 zł
  • Brak na stanie

Kula śnieżna ZIMOWE MIASTO 16x17cm

199,99 zł
  • Brak na stanie

Szklana kula śnieżna vintage PTAKI kardynał szkarłatny 28x14,5 cm

134,90 zł
  • Brak na stanie

Kula śnieżna SANIE MIKOŁAJA 19x16cm

249,90 zł
  • Brak na stanie

Szklana kula z pozytywką sanie Świętego Mikołaja, CHOINKA i prezenty 18x15,5 cm

179,90 zł
  • Brak na stanie

Szklana kula ze złotym brokatem BOŻE NARODZENIE Dzieciątko Trzej Królowie 16x15 cm

219,90 zł
  • Brak na stanie

Świecąca szklana kula KARUZELA wesołe miasteczko 17x11 cm

149,99 zł
  • Brak na stanie

Kula śnieżna

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku, nie tylko przez dzieci. To także najbardziej kolorowa pod względem dodatków pora. Dlatego decydując się na świąteczną dekorację pomieszczeń warto postawić na przedmioty ponadczasowe, trwałe i przywołujące wspomnienia.

W sklepie BoLove.pl dostępny jest szeroki wybór kul śnieżnych. Dekoracje bożonarodzeniowe występują w wielu rozmiarach, a także opcjach do wyboru. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, gdyż podane specyfikacje pomogą w podjęciu decyzji. Część kul śnieżnych ma wbudowane pozytywki, z których wydobywa się dźwięk świątecznych melodii. 

Figurki, jak i zdobione elementy kul śnieżnych zostały wykonane ręcznie, z niezwykłą precyzją.  Dominującym kolorem w kulach jest charakterystyczna dla Bożego Narodzenia czerwień, choć w najnowszych produktach można znaleźć również elementy bieli. 

Szklane kule świąteczne – dekoracje świąteczne

Szklane kule śnieżne to także doskonały pomysł na prezent z okazji Mikołajek obchodzonych 6. grudnia. Kule śnieżne są niewielkich rozmiarów, ich waga przekracza nieco ponad kilogram, a charakterystyczne wzory wręcz zachwycają nie tylko małych ale i dużych. Kula śnieżna tradycyjna ze stajenką, kula śnieżna z leśnymi zwierzątkami, kula śnieżna, jako samochód św. Mikołaja – na naszej stronie znajdziecie wiele rozmiarów i kształtów tej wyjątkowej dekoracji świątecznej. 

Szklane kule – pomysł na prezent

Szklana kula to delikatna ozdoba świąteczna, która z pewnością stanie się świetną dekorację gzymsu kominkowego, szafki, parapetu lub biurka. Szklane kule zwane inaczej kulami śnieżnymi można nabyć także jako szklane kule zawieszki, szklane kule z pozytywką, szklane kule z szopką lub szklane kule z dodatkowym elementem dekoracyjnym w postaci figurki renifera lub sani św. Mikołaja.

Szklane kule posiadają misterne zdobienia wewnątrz, zawierają zimową scenerię; postaci Maryi, Józefa i Jezusa; a także choinki z prezentami. Wnętrze kul wypełnione jest sztucznym śniegiem, który po potrząśnięciu kulą – wznosi się i delikatnie opada. Niektóre z kul posiadają także wgraną pozytywkę, by ją uruchomić należy nakręcić kluczyk, który znajduje się z boku produktu. 

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, w którym omawiamy poszczególne rodzaje szklanych kul oraz podajemy 10 pomysłów na mikołajkowy prezent. ⬅

Dekoracje na Boże Narodzenie

W sklepie BoLove.pl ponadto znajdziesz świeczniki i świece, figurki świąteczne, sztuczne choinki i ozdoby choinkowe, takie jak kokardy czy bombki, latarenki oraz gałązki niezbędne do samodzielnego stworzenia wieńca świątecznego.