Szklana kula śnieżna na pniu LISEK brzoza kardynał szkarłatny 13x9 cm

Szklana kula śnieżna na pniu LISEK brzoza kardynał szkarłatny 13x9 cm

Kod produktu: 124947
99,90 zł
Brutto

Szklana kula śnieżna osadzona na podstawie ze wzorem imitującym pień brzozy. Po potrząśnięciu kuli, jej wnętrze wypełnia się wirującymi płatkami sztucznego śniegu oraz mieniącymi się drobinkami brokatu, delikatnie opadającymi na dno.

Szklana kula z liskiem i ptaszkiem będzie stanowiła piękny i niezapomniany prezent, szczególnie, że pod spodem możesz napisać własną dedykację! Ucieszy głównie dzieci, będzie miłym upominkiem dla przyjaciela, na przykład na Mikołajki czy pod choinkę.

Ilość
  Chwilowy brak


Urocza dekoracja zimowa z tworzywa sztucznego i szkła - RUDY LISEK siedzący wśród brzóz, wpatrzony w ptaszka na gałęzi. PTASZEK to piękny kardynał szkarłatny. Między zwierzętami widoczna jest ogromna sympatia oraz pokój, co szczególnie wpisuje się w ducha Świąt Bożego Narodzenia.
 

LISEK I PTASZEK siedzą wewnątrz szklanej kuli, pośród pokrytych śniegiem drzew. Naokoło znajduje się już pierwszy śnieg oraz kilka ostatnich jesiennych liści. 

Połączenie ponadczasowych barw - bieli oraz beżu sprawia, że szklana kula śnieżna będzie wspaniałą ozdobą domu przystrojonego na Święta Bożego Narodzenia oraz niezwykłym prezentem na lata.

________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne, szkło
  • Kolor: biały, beżowy, brązowy, czerwony
  • Wymiary (cm): 13x9; kula ⌀ 9
  • Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły produktu

124947