Domki Led

Duży świecący domek CHOINKA LED z Mikołajem 89x48 cm

289,99 zł

Wysoki biały domek LED świecąca kapliczka 111x23 cm

149,90 zł
  • Brak na stanie

Świecący domek LED 3D drewniany ze sklejki 17,5x13 cm

37,90 zł
  • Brak na stanie

Dekoracja DOMEK LED Święty Mikołaj 10x9 cm

15,90 zł
  • Brak na stanie

Drewniany DOMEK LED kapliczka kościół 60 cm

99,99 zł -30,00 zł 69,99 zł
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł
  • -30,00 zł
  • Brak na stanie

Biały lampion porcelanowy na tealight wysoki DOMEK 22,5x11 cm

54,90 zł
  • Brak na stanie

Figurki Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku, nie tylko przez dzieci. To także najbardziej kolorowa pod względem dodatków pora. Dlatego decydując się na świąteczną dekorację pomieszczeń warto postawić na przedmioty ponadczasowe, trwałe i przywołujące wspomnienia.

W sklepie BoLove.pl dostępny jest szeroki wybór figurek dekoracyjnych, począwszy od aniołków i reniferów, a skończywszy na bałwankach. Figurki bożonarodzeniowe występują także w wielu rozmiarach – mogą być małe idealne do postawienia na świątecznym stole oraz duże, które z powodzeniem można postawić obok choinki lub przed domem – na ganku. 

Domki LED – ozdoby LED na Boże Narodzenie

Magia świąt tkwi w szczegółach, a nasze domki LED to jedne z tych elementów wystroju, które wprowadzają ciepłą i przytulną atmosferę w każdym domu, czy mieszkaniu. Prezentowane na stronie bolove.pl domki LED wykonane są z różnych materiałów – prym wiodą domki led z tworzywa sztucznego, domki led z ceramiki, a nawet domki led drewniane. Dzięki temu nasze produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze stylem rustykalnym, czy może nowoczesnym.

Domki LED dostępne są w różnych rozmiarach, a także przedstawiają główne motywy świąteczne: choinki i bałwanki. Większość z nich osiąga wysokość nawet 57 cm, stąd będą doskonałą dekoracją wolnostojącą. Wystarczy postawić domek obok choinki, regału, a nawet drzwi wejściowych, by uzyskać oszałamiający efekt wizualny! 

W przeważającej części domki zostały pokryte sztucznym śniegiem oraz brokatem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją naszych produktów.

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, pokazujemy TOP 10 domków LED. ⬅

Dekoracje na Boże Narodzenie

W sklepie BoLove.pl ponadto znajdziesz domki LED, świeczniki i świece, figurki świąteczne, figurki LED, sztuczne choinki i ozdoby choinkowe, takie jak kokardy czy bombki, latarenki oraz gałązki niezbędne do samodzielnego stworzenia wieńca świątecznego.