Globobar

Globobar Barek Na Alkohol 98x61 cm

Kod produktu: 119149

Stylowy globobar, utrzymany w stylu kolonialnym. Globus na alkohol posiada otwieraną kopułę i został wykonany z drewna, a także okleiny papierowej. Produkt dodatkowo posiada otwory na wino, mocniejsze trunki, a także szklanki. Całość ozdobiona jest repliką XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. Wymiary globobaru 98x61x61 cm. 

Kolor
Rozmiar

Mini barek w formie globusa to stylowa propozycja na urozmaicenie wnętrza oraz niecodzienna forma przechowywania alkoholu i szklanek. Piękne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały będą idealnym zwieńczeniem dekoracji salonu lub biura. W kuli ziemskiej o średnicy 40 centymetrów mieszczą się dwie butelki oraz około dziewięciu szklanek. Cały Globobar Globus ma 95 centymetrów wysokości, dlatego będzie świetnie prezentował się w każdej przestrzeni. Dodatkowym atutem jest praktyczna półka, która jest miejscem na dodatkowe szklanki lub kieliszki. Funkcjonalne kółka znacznie ułatwiają przemieszczanie obiektu.

Wykonanie na najwyższym poziomie

Stylowy globus barek zwraca uwagę precyzją wykonania oraz fenomenalnym wykończeniem. Reprodukcja historycznych map świetnie prezentuje się w drewnianej oprawie. Jej dopełnieniem jest dolna półka dekorowana bogatym motywem róży wiatrów. Zastosowanie kilku odcieni kolorystycznych drewnianego materiału czyni projekt unikatowym. Barek na alkohol w formie globusa to idealny pomysł na prezent nie tylko dla wielbicieli dobrych trunków i kartografii. Precyzja wykonania i dokładne odzwierciedlenie szczegółów sytuuje projekt wśród produktów z najwyższej półki. Całość przywołuje najlepsze wyroby włoskiego rzemiosła, dlatego barek jest doceniany przez koneserów przedmiotów artystycznych. Ten stylowy barek odnajdzie się zarówno w industrialnej, jak i odwołującej się do minionych dekad przestrzeni.

Szczegóły produktu

119149

Opis

Materiał
drewno, okleina papierowa

Szczegółowe źródła

ean13
5902663191499