Globobar ze stolikiem na kółkach mapa antyczna globus bar barek na alkohol

GLOBOBAR barek na alkohol ze stolikiem na kółkach 94x51 cm

Kod produktu: 55452
739,90 zł
Brutto

Drewniany GLOBOBAR na alkohol - barek w formie globusa ze stolikiem i otwieraną kopułą - wyszukana dekoracja wnętrza i wspaniały pomysł na prezent dla szefa, dziadka, taty czy wujka.

Ilość
  Chwilowy brak


Drewniany barek na alkohol – GLOBOBAR to jedyne w swoim rodzaju uzupełnienie wystroju wnętrza, w którym dominuje styl klasyczny i kolonialny. Świetnie podkreśli antyczny charakter salonu, gabinetu czy domowej biblioteczki.

To nie tylko dekoracja, ale też funkcjonalny gadżet.

Drewniany barek w formie globusa z otwieraną kopułą pomieści nie tylko alkohole, ale też szkło niezbędne do ich podania. Wewnątrz globusa-barku znajdują się profilowane uchwyty na kieliszki i butelki. W kuli zmieszczą się 3 butelki trunków oraz 8 szklanek do ich serwowania. Dolna półka stojaka z profilowaną listwą może zmieścić nawet 6 butelek ulubionych alkoholi. Całość została przemyślana tak, by kolekcja nie kurzyła się i nie uległa zniszczeniu.

Zewnętrzna strona globobaru ozdobiona została repliką XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. Wnętrze przedstawia kopie antycznych fresków. Stolik pokryty jest mitologicznymi scenami żeglarskimi z udziałem potworów morskich oraz postaci, będących uosobieniami wiatrów - ANEMOI (Boreasz - wiatr północny, Notos - wiatr południowy, Apeliotes - wiatr wschodni oraz Zefir - wiatr zachodni).

Podstawę barku skonstruowano z płyty MDF, która charakteryzuje się wysoką trwałością i twardością. Kopułę globusa z tworzywa sztucznego pokryto wysokiej jakości okleiną papierową.

Z uwagi na walory użytkowe i wizualne globus na alkohole będzie doskonałym pomysłem na prezent dla szefa, wujka i każdego konesera trunków i estetycznych przedmiotów.

_________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: drewno, okleina papierowa
  • Kolor: brązowy
  • Wymiary (cm): 94x51x80
  • Cena dotyczy 1 szt.
  • barek pomieści około 3 butelek i 8 szklanek/kieliszków
  • na dole miejsce na około 6 butelek

UWAGA! Globobar wysyłany jest w kilku częściach do samodzielnego złożenia wraz z prostą instrukcją.

Szczegóły produktu

55452