Noworoczne Porządki w Twoim Domu

Nadchodzi Nowy Rok a wraz z nim noworoczne postanowienia. Do jednego z najczęstszych postanowień należy porządek w domu. Przepełnia Cię entuzjazm, wyobrażasz sobie jak uporządkowane tryb wpłynie pozytywnie na różne aspekty twojego życia.

Będziesz lepiej zorganizowany, bardziej punktualny, spokojniejszy a w rezultacie szczęśliwszy. Nowy rok to symboliczne odcięcie przeszłości od przyszłości, również pogoda za oknem, która zmusza nas do spędzania czasu w domu sprzyja porządkom. Motywów jest wiele, ale najważniejszy jest rezultat. Poniżej lista 5 najbardziej przydatnych artykułów wyposażenia wnętrz, które pomogą Ci w utrzymaniu porządku.

Szkatułki na biżuterię

Szkatułki na biżuterię to podstawa kobiecej garderoby. Nie ma przecież nic gorszego niż splątane ze sobą łańcuszki, pogubione kolczyki i poniszczone pierścionki. To wszystko kosztuje, czas, pieniądze i nerwy. Chcemy by nasze drogocenne kosztowności przetrwały jak najdłużej, bo oprócz wartości materialnej, niosą za sobą szereg wspomnień.

Dlatego warto zainwestować w solidnie wykonaną, z drewna, posiadającą dużą ilość przegródek szkatułkę na biżuterię. Ten stosunkowo niewielki, jednorazowy zakup sprawi, że w twojej kolekcji drogocenności zapanuje porządek. Skorzysta też na tym twój mąż, dzięki temu, że szybciej przygotujesz się do wyjścia. Jeżeli szukasz wysokiej praktyczną i wysokiej jakości szkatułkę na biżuterię - kliknij w link i przenieś się do produktu.

Szkatułki na klucze

Gotowa do wyjścia, ubrana, w butach stoisz przed drzwiami, a na zewnątrz czeka na Ciebie taksówka. Nie możesz się spóźnić, a tu nagle czegoś brakuje. Klucza do drzwi!

Znasz ten problem? Jest na to recepta — szkatułka na klucze.

Ten prosty, wynalazek w połączeniu z wyuczonym z czasem nawykiem odkładania, oszczędzi Ci mnóstwo czasu i nerwów w Nowym Roku. Na wiszącą szafę na klucze, znajdzie się miejsce w każdym domu przy drzwiach. Jeżeli nie masz jej, to jeden z zakupów „must have”, którego nie pożałujesz.

Stojak na Biżuterię

Są takie momenty, w których w trosce o naszą biżuterię zdejmujemy ją by się nie zniszczyła. Na czas mycia naczyń i kąpieli w wannie, w trosce o jej trwałość, zdejmujemy pierścionki i odkładamy….

No właśnie, z tym odkładaniem bywa różnie. Można tak odłożyć, że później jest problem z odnalezieniem, w szczególności, jeżeli mamy zwierzęta lub dzieci. Warto zabezpieczyć się przed najgorszym scenariuszem, który może kosztować utratę drogocenności, kupując stojak na biżuterię. Nie zajmie on dużo miejsca, a odpowiednio dobrany będzie stanowił modny element dekoracyjny. Po czasie stwierdzisz, że te kilkanaście wydanych złotych, było jednym z lepszych zakupów. Stojaczki na biżuterię, jakie proponujemy to przepiękne, bogato zdobione organizery, na których można powiesić łańcuszki oraz pierścionki. One nie tylko porządkują miejsce, ale także zdobią przestrzeń, w której się znajdują.

Herbaciarki

Jeżeli zapytam Cię ile rodzajów herbat posiadasz, na pewno ich liczba będzie większa niż jeden.

Czy wiesz, że herbata wymaga odpowiedniego przechowywania po otwarciu? Po pewnym czasie może stracić aromat, dlatego należy przechowywać ją zamkniętym pojemniku tj. herbaciarka z drewna.

Herbaciarka oprócz tego jest doskonałym sposobem na utrzymanie porządku w kuchni. Goszcząc najbliższych w swoim domu możesz w elegancki sposób zaproponować im wybór herbaty, którą mają ochotę sobie zaparzyć.

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.