Jak udekorować dom roślinami - pomysły na wykorzystanie osłonek na doniczki

Gdy wiosna w pełni rozkwita to mamy w głowie tylko jedno - rośliny. Z radością zabieramy się za przesadzanie, porządkowanie, układanie i dekorowanie swoich mieszkań, balkonów czy ogrodów.

Zwłaszcza teraz w tym trudnym czasie warto zająć głowę innymi myślami, dlatego dzisiaj przedstawimy Wam kilka pomysłów na to, jak udekorować mieszkanie roślinami za pomocą naszych osłonek na doniczki.

Zapewne do tej pory nie zastanawiałaś się nad wyborem osłonek. To właśnie rośliny były Twoim głównym tematem. Nic straconego - tegoroczna moda na osłonki na doniczki rozpycha się wręcz łokciami! Koniec z plastikowymi zielonymi czy różowymi osłonkami. Z naszymi propozycjami sprawisz, że Twoje rośliny będą wyglądały jeszcze korzystniej, a Twoje wnętrze nabierze nowego oddechu.

Donice ogrodowe

Zaczniemy od osłonek, które sprawdzą się na tarasach, balkonach, a nawet w przydomowych ogrodach. Są wykonane z solidnego materiału, a także odporne na załamania pogodowe. Ponadto ich ponadczasowy wygląd nada niepowtarzalności. Donice możesz potraktować, jako osłonki lub po prostu zasadzić w nich piękne zielone rośliny, albo i kwiaty, np. hortensje.

Osłonka na kwiaty, w cenie od 55,40 zł // >>osłonka mała<< // >>osłonka duża<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.04.2020

Osłonka na doniczkę w kształcie głowy LADY SPRING w cenie od 218,30 zł // >>link do produktu<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.04.2020

Osłonki na doniczki

Jeżeli ostatnimi czasy robiliście mały remont w mieszkaniu i nadaliście mu nowych kolorów (pamiętajcie, że wszystko co białe i szare staje się już passe), a łazienkę zamieniliście w prawdziwą dżunglę inspirowaną Tulum to osłonka lampart odnajdzie się w tym roślinnym "chaosie" wręcz idealnie. Lampart dostępny jest w dwóch rozmiarach, lecz jest na tyle mały, że spokojnie pomieści mniejsze roślinki, które również są urocze.

Osłonka na kwiaty, w cenie od 27,70 zł // >>osłonka mała<< // >>osłonka duża<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.04.2020

Kolorowe osłonki na doniczki

W tym roku warto bawić się kolorami i teksturami, jednocześnie sprawdzając jak pięknie współgrają z danym pomieszczeniem. A nic tak nie wydobywa zachwycającej zieleni roślinki, jak urocza żółta osłonka na doniczkę.

Osłonka na kwiaty, w cenie od 41,60 zł // >>link do produktu<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.04.2020

Małe osłonki na doniczki

Skoro jesteśmy przy małych roślinkach to mamy dla Was idealne osłonki do kuchni czy - ponownie - do łazienki. Osłonki cementowane w szarym kolorze sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, ale i nie tylko. Spójrzcie, jak pięknie się prezentują! W dodatku cenę też mają świetną, gdyż otrzymacie je już w cenie od 4,90 zł/szt.

Takie osłonki przydadzą się także w małych mieszkaniach, gdzie przestrzeń jest znacznie ograniczona - osłonki nie dość, że są stylowe to w dodatku oszczędzają miejsce. 

P.S. Doniczki dostępne są w kilku rozmiarach, podajemy Wam konkretne linki pod zdjęciem. 

Osłonka na kwiaty, w cenie od 4,90 zł // >>osłonka mała<< // >>osłonka średnia<< //

>>osłonka duża<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.04.2020

Osłonka na doniczki na nóżkach

Zaletą naszych osłonek jest to, że pasują praktycznie do każdego wnętrza - wystarczy kierować się odpowiednią kategorią "osłonki i doniczki", by znaleźć taką, która będzie pasowała stylem do Waszego mieszkania. Jedną z naszych ulubienic jest osłonka na nóżkach z kolekcji CYRUS STONE w piękne, cementowe kwiaty. Osłonka nie jest sporych rozmiarów ale to jedna z jej zalet. W dodatku posiada 3 nóżki więc może samodzielnie stać na powierzchni lub stołku. 

Osłonki z kolekcji cyrus stone już od 23,80 zł // >>link do produktów<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.04.2020

fot. @marta_wojtysiak

Osłonka głowa

Osłonki głowy mają to do siebie, że zachwycają zawsze i wszędzie. Nawet w takich pomieszczeniach, jak kuchnia. A, że są bardzo uniwersalne, zwłaszcza jeżeli postanowicie w kreatywny sposób wykorzystać swoje zioła, np. bazylię czy rozmaryn. Osłonki głowy dostępne są w kilku rozmiarach, przez co nie przytłaczają pomieszczenia. 

Osłonki głowy już od 33,90 zł // >>link do produktów<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.04.2020

fot. @marta_wojtysiak

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.