Figurka na Wielkanoc KRÓLIK w złotej skorupce JAJKO 14,5x7 cm

Figurka na Wielkanoc KRÓLIK w złotej skorupce JAJKO 14,5x7 cm

Kod produktu: A0349
35,00 zł
Brutto

Pełna humoru, a przy tym stylowa figurka świąteczna na Wielkanoc, z kategorii dekoracji "NIE SŁYSZĘ, NIE WIDZĘ, NIE MÓWIĘ".


Jeden z trzech wariantów* figurki - BIAŁY KRÓLICZEK siedzący w złotej skorupce JAJKA, zakrywający sobie łapkami uszy, jakby nie chciał zbyt wiele usłyszeć...


Króliczek ma delikatnie zaznaczoną fakturę sierści, pomalowany jest białą farbą w połysku. Do wysokości pasa zanurzony jest w złotej skorupce jajka. Wisienkę na torcie stanowi złoty nosek wielkanocnego zwierzątka. 

* Koniecznie sprawdź dwie pozostałe figurki z serii - KRÓLICZEK zakrywający oczy i KRÓLICZEK zakrywający usta, bowiem dekoracje najlepiej prezentują się w komplecie!

Ilość
  Chwilowy brak


Wielkanoc to wyjątkowy czas... Wiosna budzi się do życia, dni stają się dłuższe i cieszą coraz większą ilością słońca. Nie dziwi więc fakt, że przeżywane są w radości i dobrym humorze.

Tym optymizmem przepełniona jest także nasza kolekcja dekoracji na Wielkanoc. Znajdziesz w niej figurki w kolorze złotym, srebrnym, a także w ponadczasowej bieli i pastelach. Na pewno urzekną Cię też zawieszki świąteczne, kolorowe jajka i zabawna zastawa stołowa.

Figurka KRÓLIK w złotej skorupce jajka pięknie udekoruje wnętrza na Wielkanoc i zwróci na siebie uwagę wszystkich gości! To również świetny pomysł na drobny świąteczny prezent.

Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą zatem nieznacznie różnić się kształtem, kolorem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.

________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: biały, złoty
  • Wymiary (cm): 14,5x7x7
  • Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły produktu

A0349