Figurka wielkanocna ZŁOTE JAJKO i KRÓLIK zakrywający oczy 14,5x7 cm

Figurka wielkanocna ZŁOTE JAJKO i KRÓLIK zakrywający oczy 14,5x7 cm

Kod produktu: A0356
39,90 zł
Brutto

Urocza, a przy tym elegancka figurka świąteczna na Wielkanoc, z kategorii dekoracji "NIE SŁYSZĘ, NIE WIDZĘ, NIE MÓWIĘ".


Jeden z trzech wariantów* figurki - BIAŁY KRÓLICZEK siedzący w złotej skorupce JAJKA, zakrywający sobie łapkami oczy, jakby nie chciał nie chciał zbyt wiele zobaczyć...


Króliczek ma delikatnie zaznaczoną fakturę sierści, pomalowany jest białą farbą w połysku. Do wysokości pasa siedzi w złotej skorupce jajka. Zwieńczeniem całości jest złoty nosek wielkanocnego zwierzątka. 

* Koniecznie sprawdź dwie pozostałe figurki z serii - KRÓLICZEK zakrywający uszy i KRÓLICZEK zakrywający usta, bowiem dekoracje najlepiej prezentują się w komplecie!

Ilość
  Chwilowy brak


Wielkanoc to wyjątkowy czas... Wiosna budzi się do życia, dni stają się dłuższe i cieszą coraz większą ilością słońca. Nie dziwi więc fakt, że przeżywane są w radości i dobrym humorze.

Tym optymizmem przepełniona jest także nasza kolekcja dekoracji na Wielkanoc. Znajdziesz w niej figurki w kolorze złotym, srebrnym, a także w ponadczasowej bieli i pastelach. Na pewno urzekną Cię też zawieszki świąteczne, kolorowe jajka i zabawna zastawa stołowa.

Figurka KRÓLIK w złotej skorupce jajka rozświetli swym urokiem dom udekorowany na Wielkanoc i zwróci na siebie uwagę wszystkich gości! To również świetny pomysł na drobny świąteczny upominek.

Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą zatem nieznacznie różnić się kształtem, kolorem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.

________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: biały, złoty
  • Wymiary (cm): 14,5x7x7
  • Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły produktu

A0356