Figurka wielkanocna KRÓLIK w złotej skorupce jajka 14,5x7 cm

Figurka wielkanocna KRÓLIK w złotej skorupce jajka 14,5x7 cm

Kod produktu: A0332
35,00 zł
Brutto

Zabawna, a jednocześnie elegancka figurka świąteczna na Wielkanoc, z kategorii dekoracji "NIE SŁYSZĘ, NIE WIDZĘ, NIE MÓWIĘ".


Jeden z trzech wariantów* figurki - BIAŁY KRÓLICZEK siedzący w złotej skorupce JAJKA, zakrywający sobie łapkami usta, jakby nie chciał powiedzieć zbyt wiele...


Króliczek ma delikatnie zaznaczoną fakturę sierści, pomalowany jest białą farbą w połysku. Od pasa w górę wyłania się ze złotej skorupki jajka. Całości dopełnia złoty nosek wielkanocnego zwierzątka. 

* Koniecznie sprawdź dwie pozostałe figurki z serii - KRÓLICZEK zakrywający oczy i KRÓLICZEK zakrywający uszy, bowiem dekoracje najlepiej prezentują się w zestawie!

Ilość
  Chwilowy brak


Wielkanoc to wyjątkowy czas... Wiosna budzi się do życia, dni stają się dłuższe i cieszą coraz większą ilością słońca. Nie dziwi więc fakt, że przeżywane są w radości i dobrym humorze.

Tym optymizmem przepełniona jest także nasza kolekcja dekoracji na Wielkanoc. Znajdziesz w niej figurki w kolorze złotym, srebrnym, a także w ponadczasowej bieli i pastelach. Na pewno urzekną Cię też zawieszki świąteczne, kolorowe jajka i zabawna zastawa stołowa.

Figurka KRÓLIK w skorupce złotego jajka rozświetli swym urokiem dom udekorowany na Wielkanoc i zwróci na siebie uwagę wszystkich gości! To również świetny pomysł na drobny świąteczny upominek.

Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą zatem nieznacznie różnić się kształtem, kolorem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.

________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: biały, złoty
  • Wymiary (cm): 14,5x7x7
  • Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły produktu

A0332