Elegancka figurka ZŁOTY ANIOŁ grający na skrzypcach glamour 46,5 cm

Elegancka figurka ZŁOTY ANIOŁ grający na skrzypcach glamour 46,5 cm

Kod produktu: A0271
169,90 zł
Brutto

Niezwykle subtelna i pełna wdzięku, luksusowo wyglądająca złota figurka dekoracyjna - KOBIETA - ANIOŁ grający na skrzypcach

Kobieta ANIOŁ ubrana jest w prostą długą suknię w kolorze złota, rozwianą niczym przez wiatr. Trzyma na ramieniu skrzypce, a w dłoni smyczek - wydaje się być niezwykle skupiona na melodii, którą gra - ma zamknięte oczy i spokojny, błogi wyraz twarzy, Niemal słyszalne są świąteczne kolędy, jak "Cicha noc""Lulajże, Jezuniu", czy "Gdy śliczna Panna"...

Nad sylwetką anioła górują majestatycznie ogromne skrzydła z piór.

Ilość
  Chwilowy brak


Figurka  ZŁOTY ANIOŁ uświetni wnętrza nie tylko w sezonie świątecznym, ale też może być piękną dekoracją całoroczną. Szczególnie dobrze wpisze się w wystrój wnętrz w stylu glamour oraz vintage.


Dekoracje w postaci figurek aniołów wprowadzają niezwykłą atmosferę we wnętrzach. To także doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób.


Figurki zostały wykonane ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą nieznacznie różnić się kształtem, odcieniem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.


UWAGA! Figurka zapakowana jest w styropian i posiada zdemontowane skrzydła, które należy przykręcić do pleców anioła za pomocą załączonej śrubki.

________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: złoty, brązowy
  • Rozmiar (cm): 46,5x21x10
  • Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły produktu

A0271