Figurka świąteczna ZŁOTY ANIOŁ grający na trąbce glamour 46,5 cm

Figurka świąteczna ZŁOTY ANIOŁ grający na trąbce glamour 46,5 cm

Kod produktu: A0264
169,90 zł
Brutto

Pełna wdzięku i subtelności, a jednocześnie bardzo luksusowo wyglądająca złota figurka dekoracyjna - KOBIETA - ANIOŁ grający na trąbce

Kobieta ANIOŁ ubrana jest w prostą długą suknię w kolorze złota, rozwianą niczym przez wiatr. Trzyma w rękach trąbkę - wydaje się być niezwykle skupiona na melodii, którą gra - ma zamknięte oczy i spokojny wyraz twarzy, Niemal słyszalne są świąteczne kolędy, jak "Cicha noc", "Lulajże, Jezuniu", czy "Gdy śliczna Panna"...

Nad sylwetką anioła górują majestatycznie ogromne skrzydła z piór.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Figurka  ZŁOTY ANIOŁ uświetni wystrój wnętrza nie tylko w sezonie świątecznym, ale też może być piękną dekoracją całoroczną. Szczególnie dobrze wpisze się w wystrój wnętrz w stylu glamour oraz vintage.


Dekoracje w postaci figurek aniołów wprowadzają niezwykłą atmosferę we wnętrzach. To także doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób.


Figurki zostały wykonane ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą nieznacznie różnić się kształtem, odcieniem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.


UWAGA! Figurka zapakowana jest w styropian i posiada zdemontowane skrzydła, które należy przykręcić do pleców anioła za pomocą załączonej śrubki.

________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: złoty, brązowy
  • Rozmiar (cm): 46,5x21x10
  • Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły produktu

A0264
1 Przedmiot