Figurka zimowa LED DZIECKO chłopiec dziewczynka CHOINKA 21 cm

Figurka zimowa LED DZIECKO chłopiec dziewczynka CHOINKA 21 cm

Kod produktu: 123442
44,90 zł
Brutto

Urocza figurka świąteczna przedstawiająca dziecko: CHŁOPIEC lub DZIEWCZYNKA przy świecącej transparentnej choince LED, wyglądającej jakby była wykonana z lodu.

Dzieci są szczęśliwe, uśmiechnięte, ubrane w ciepłe zimowe płaszcze i miękkie dzianinowe czapki. Stroje pokryte są obficie kłaczkami imitującymi futerko. Wszystko to razem wprowadza uroczystą, odświętną atmosferę.

Figurka CHŁOPIEC/DZIEWCZYNKA i CHOINKA została wykonana z tworzywa sztucznego i pomalowana farbą w odcieniach czerwieni oraz bieli.

Choinka wyposażona jest w oświetlenie LED - wystarczy włączyć je za pomocą prostego przełącznika (znajdującego się pod figurką). Mała dioda rozświetla wnętrze choinki stałym białym światłem.

Dekoracja świąteczna z motywem dziecka i choinki zaprowadzi prawdziwie świąteczną aurę w Twoim domu. To także doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób, który rok w rok będzie przywoływał piękne wspomnienia.

Figurki zostały wykonane ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą nieznacznie różnić się kształtem, kolorem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.

_________________

SPECYFIKACJA:

  • Waga (kg): 0.32
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: czerwony, biały
  • Rozmiar (cm): 21x12x7
  • Cena dotyczy 1 szt. (o dostępność konkretnej figurki zapytaj przed zakupem)

Szczegóły produktu

123442
3 Przedmioty