Figurka zimowa świąteczna czerwone ŚPIEWAJĄCE PTASZKI kardynał szkarłatny 13x21 cm

Figurka zimowa świąteczna ŚPIEWAJĄCE PTASZKI kardynał szkarłatny 13x21 cm

Kod produktu: A0134
89,90 zł
Brutto

Piękna zimowa figurka przestawiająca trzy ptaszki siedzące na gałęzi.

Figurka PTASZKI (kardynał szkarłatny) będzie wspaniałą dekoracją wnętrza zimą. Obecność bezbarwnego, mieniącego się w świetle brokatu sprawia, że ozdoba prezentuje się niezwykle luksusowo i nietuzinkowo.

Figurka PTASZKI na gałęzi została wykonana z tworzywa sztucznego i pomalowana farbą w odcieniach czerwieni oraz brązu. Dodatkowo oprószona jest transparentnym brokatem.

Trzy ptaszki świąteczne siedzą na wspólnej gałęzi, dwa z nich śpiewają w takt melodii (zapewne kolędy) wygrywanej na złotych skrzypcach przez największego kardynała. Ta scena przypomina, jak istotne jest rodzinne kolędowanie i czas świąteczny, spędzony w gronie przyjaciół i rodziny.

Dekoracje świąteczne w postaci figurek wprowadzą niezwykłą atmosferę we wnętrzach. To także doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób, który rok w rok będzie przywoływał piękne wspomnienia.

Figurki zostały wykonane ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą nieznacznie różnić się kształtem, kolorem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.

_________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: czerwony, brązowy, złoty
  • Rozmiar (cm): 13x21x16
  • Cena dotyczy 1 szt.

Szczegóły produktu

A0134
10 Przedmioty

Opis

Materiał
tworzywo sztuczne