• -12,00 zł
  • Zniżka 12,00 zł
Figurka wielkanocna KRÓLICZEK w żółtej skorupce JAJKA 13x7 cm

Figurka wielkanocna KRÓLICZEK w żółtej skorupce JAJKA 13x7 cm

Kod produktu: A0561
41,90 zł
29,90 zł Zniżka 12,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  41,90zł

Zabawna i urocza figurka świąteczna na Wielkanoc - jeden z trzech wariantów* figurki - BIAŁY KRÓLICZEK siedzący w żółtej skorupce JAJKA.


Króliczek ma delikatnie zaznaczoną fakturę sierści, pomalowany jest białą farbą w półmacie. Do wysokości pasa siedzi w żółtej skorupce jajka, zdobionej wyrytymi ornamentami w typie arabeski.

* Koniecznie sprawdź dwie pozostałe figurki z serii - KRÓLICZEK w różowej skorupce i KRÓLICZEK w błękitnej skorupce, bowiem dekoracje najlepiej prezentują się w komplecie!

Wielkanoc to wyjątkowy czas... Wiosna budzi się do życia, dni stają się dłuższe i cieszą coraz większą ilością słońca. Nie dziwi więc fakt, że przeżywane są w radości i dobrym humorze.

Tym optymizmem przepełniona jest także nasza kolekcja dekoracji na Wielkanoc. Znajdziesz w niej figurki w kolorze złotym, srebrnym, a także w ponadczasowej bieli i pastelach. Na pewno urzekną Cię też zawieszki świąteczne, kolorowe jajka i zabawna zastawa stołowa.

Figurka KRÓLIK w żółtej skorupce jajka odświeży swym urokiem dom udekorowany na Wielkanoc i zwróci na siebie uwagę wszystkich gości! To również świetny pomysł na drobny świąteczny upominek.

Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą zatem nieznacznie różnić się kształtem, kolorem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.

________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: biały, żółty
  • Wymiary (cm): 13x7x7

Szczegóły produktu

A0561
10 Przedmioty