Szklana Kula

Śnieżna Szklana Kula Lisek 13x10 cm

Kod produktu: 124947

Urocza śnieżna szklana kula, utrzymana w stylu vintage. Kula przedstawia figurkę liska, drzew oraz ptaszków umieszczonych wewnątrz szklanej kuli. Całość utrzymana jest w kolorze białym i beżowym, ponadto po potrząśnięciu figurką wewnątrz kuli wzbijają się płatki sztucznego śniegu, które wirując lekko opadają na dno. Wymiary szklanej kuli: 13x10x10 cm.

Kolor
Rozmiar

Szklana kula z najnowszej kolekcji CHRISTMAS stanie się doskonałym uzupełnieniem dekoracji bożonarodzeniowych. Ze względu na swoje wyjątkowe wykonanie figurka przyciąga wzrok. Dekoracja ta sprawdzi się, jako prezent na Mikołaja 6. grudnia oraz dekorację parapetu, biurka, czy gzymsu kominkowego. 

CHARAKTERYSTYKA ŚNIEŻNEJ KULI

Szklane kule prezentowane na stronie BoLove.pl zostały wykonane ręcznie z tworzywa sztucznego. Charakterystycznym elementem prezentowanej na zdjęciu śnieżnej kuli jest postać liska, ptaszków oraz drzew umieszczonych wewnątrz kuli.

Kula śnieżna sprawdzi się zarówno, jako dekoracja pokoju dziecięcego, a także wnętrz rustykalnych oraz boho. Ponadto po ręcznym potrząśnięciu jej wnętrze kuli wypełnia się wirującymi płatkami sztucznego śniegu, które delikatnie opadają na dno.

  • Waga: 0,75 kg
  • Kolor: wielokolorowy
  • Materiał: tworzywo sztuczne

POMYSŁ NA PREZENT

Szukasz pomysłu na prezent? Nasze karuzele świąteczne, pozytywki i szklane kule idealne sprawdzą się, jako upominek do bliskich osób lub dzieci. 

Szczegóły produktu

124947

Opis

Materiał
tworzywo sztuczne

Szczegółowe źródła

ean13
5902663249473