Globus

Globus Dekoracyjny Metalowy 32x21 cm

Kod produktu: 126469

Stylowy globus, utrzymany w stylu nowoczesnym. Globus wykonany został z metalu, a także posiada kontury kontynentów, pokrytych dodatkowo złotą farbą. Globus dostępny jest na nóżce. Wymiary globusa dekoracyjnego 32x21x18 cm.

Kolor
Rozmiar

Niewielkich rozmiarów globus biurkowy stanie się ozdobą domowego biura, czy doskonałym pomysłem na prezent dla fanów podróży. Ta niebanalna dekoracja zachwyca nowoczesnym wydaniem. Prezentowane w ofercie globusy wykonane zostały z metalu na solidnej podstawie. 

Globusy dekoracyjne dostępne są w różnych rodzajach kolorystycznych. Do najpopularniejszych oraz tych najbardziej typowych należą globusy z metalową, czarną obręczą, które zostały wzbogacone o strzałę lub metalowe, pomalowane na złoto kontury kontynentów.

NOWOCZESNE GLOBUSY DEKORACYJNE

W ofercie znajduje się także globus w kolorze srebrnym z wyrytą siatką południków i równoleżników. Globus ten posiada także kontury kontynentów, a także wyryte podstawowe nazwy w języku angielskim. Całość okraszona jest solidną, metalową podstawą.

Jedną z ostatnich propozycji jest globus w modnym kolorze złotym, który idealnie będzie pasował do nowoczesnych wnętrz. Globus został wykonany z mosiądzu i charakteryzuje się ciekawym kształtem strzały, która się obraca. Globus stoi na dekoracyjnej nóżce z wyrytymi kierunkami świata. To niecodzienne wydanie z pewnością zachwyci fanów nowoczesnego designu. 

Szczegóły produktu

126469

Opis

Materiał
metal

Szczegółowe źródła

ean13
5902663264698