Globus

Globus Dekoracyjny Metalowy 29x17 cm

Kod produktu: 127009

Stylowy globus, utrzymany w stylu nowoczesnym. Globus wykonany został z metalu, a także posiada wyrytą siatkę południków i równoleżników. Globus dostępny jest na nóżce i podstawce. Wymiary globusa dekoracyjnego 27x19x9 cm.

Niewielkich rozmiarów globus biurkowy stanie się ozdobą domowego biura, czy doskonałym pomysłem na prezent dla fanów podróży. Ta niebanalna dekoracja zachwyca nowoczesnym wydaniem. Prezentowane w ofercie globusy wykonane zostały z metalu na solidnej podstawie. 

Globusy dekoracyjne dostępne są w różnych rodzajach kolorystycznych. Do najpopularniejszych oraz tych najbardziej typowych należą globusy z metalową, czarną obręczą, które zostały wzbogacone o strzałę lub metalowe, pomalowane na złoto kontury kontynentów.

NOWOCZESNE GLOBUSY DEKORACYJNE

W ofercie znajduje się także globus w kolorze srebrnym z wyrytą siatką południków i równoleżników. Globus ten posiada także kontury kontynentów, a także wyryte podstawowe nazwy w języku angielskim. Całość okraszona jest solidną, metalową podstawą.

Jedną z ostatnich propozycji jest globus w modnym kolorze złotym, który idealnie będzie pasował do nowoczesnych wnętrz. Globus został wykonany z mosiądzu i charakteryzuje się ciekawym kształtem strzały, która się obraca. Globus stoi na dekoracyjnej nóżce z wyrytymi kierunkami świata. To niecodzienne wydanie z pewnością zachwyci fanów nowoczesnego designu. 

Szczegóły produktu

127009

Opis

Materiał
metal

Szczegółowe źródła

ean13
5902663270095