Globobar

Globobar Barek na alkohol 49x33cm

Kod produktu: 51260
325,50 zł
Brutto

Stylowy globobar, utrzymany w stylu kolonialnym. Globus na alkohol posiada otwieraną kopułę i został wykonany z drewna, a także okleiny papierowej. Jego dominującym kolorem jest brąz. Produkt dodatkowo posiada otwory na wino, mocniejsze trunki, a także szklanki. Całość ozdobiona jest repliką XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. Wymiary globobaru 49x33x38 cm. 

UWAGA! Globobar wysyłany jest w kilku częściach do samodzielnego złożenia wraz z prostą instrukcją.

Kolor
  • brązowy
Rozmiar
  • 49x33x38
Ilość

Drewniany barek na alkohol – globobar to oryginalne uzupełnienie wnętrza, w którym dominuje mix stylu nowoczesnego i antycznego. Ponadto ten barek na nóżkach z otwieraną kopułą, będzie doskonałym pomysłem na prezent dla szefa, z okazji rocznicy małżeństwa, czy na nowe mieszkanie. Decydując się na aranżację salonu lub biura, warto postawić na przedmioty nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

CHARAKTERYSTYKA GLOBOBARU

Globobar został wykonany z drewna, a jego dominującą cechą jest styl kolonialny. Prezentowany barek posiada otwieraną kopułę oraz stolik na dodatkowe trunki. Zewnętrzna strona globobaru ozdobiona jest repliką XVI-wiecznej mapy żeglarskiej. Wnętrze zaś zostało wzbogacone o kopie antycznych fresków.

Wspomniana kopuła globusu na alkohole ukazuje wnętrze mogące pomieścić mocniejsze oraz słabsze alkohole, a także szklanki. Całość została przemyślana tak, by kolekcja alkoholi nie uległa zniszczeniu i nie kurzyła się. Ponadto to estetyczna część globobaru sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Tyn stylowy dodatek stanie się wspaniałą ozdobą wnętrz!

DOSKONAŁY DESIGN WE WŁOSKIM WYDANIU

Doskonałe połączenie włoskiej precyzji i jakości w antycznym wydaniu. Te stylizowane na antyki globusy z barkiem są prawdziwym bestsellerem, który od lat plasuje się w rankingu najlepszych pomysłów na prezent. W zależności od wybranego globobaru, średnica kuli wynosi od 22 do 60 cm. Wnętrze tego stylowego barku przewidziane jest na pomieszczenie szklanek do whiskykieliszków do wina czy szampana. Ponadto stanie się schronieniem dla bogatej kolekcji trunków.

UWAGA! Globobar wysyłany jest w kilku częściach do samodzielnego złożenia wraz z prostą instrukcją.

Szczegóły produktu

51260
3 Przedmioty

Opis

Materiał
drewno okleina papierowa