KOMINKI ZAPACHOWE

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

KOMINKI ZAPACHOWE

Ładnie urządzone mieszkanie to nie wszystko. Liczy się także zapach, a to często kwestia indywidualna, gdyż każdy dom pachnie inaczej. 

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, w którym poruszamy tematykę maskowania „złych” zapachów oraz dobrych praktykach. ⬅

Kominki zapachowe to nie tylko świetna dekoracja, która stanie się ozdobą mieszkania. To także praktyczny przedmiot uwalniający piękne kompozycje zapachowe. W naszej ofercie obecnie znajdują się przede wszystkim kominki wykonane z wysokiej jakości porcelany oraz ceramiki. Kominki dostępne są w uniwersalnym kolorze białym oraz szarym. Te najbardziej zjawiskowe okraszone są dodatkowo ażurowym wzorem oraz korkową podstawką. Trwałość i jakość to symbol naszych produktów!

Wystarczy odpowiednia kompozycja zapachowa i świeczka typu t-light, by wnętrze wypełniło się pięknym zapachem. Kominki zapachowe szczególnie znajdą zastosowanie w okresie jesiennym. Wystarczy przygotować ulubiony napój w ulubionym kubku, wybrać książkę, schować się pod koc i postawić obok kominek. Relaks i poprawa nastroju gwarantowana! Ponadto nie ma lepszego sposobu na odświeżenie wnętrz. Latem w połączeniu z konkretnymi olejkami eterycznymi, kominek zapachowy może służyć za pomoc w odstraszaniu niechcianych insektów.

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, w którym przedstawiamy przepis na perfekcyjną dyniową latte. ⬅

KOMINKI DO WOSKÓW

Kominki do wosków są zazwyczaj większe od tych przeznaczonych do olejków zapachowych. Wielkość dotyczy nie tylko wysokości lecz także pojemności miseczki. Wosk czy granulki zapachowe muszą mieć miejsce na odpowiednie roztopienie się, dlatego też miseczka jest bardziej pojemna i zdecydowanie szersza. Miseczka kominków do olejków jest mniejsza, ponieważ jej wnętrze wypełnia woda i kilka kropel olejku.

Niewątpliwą zaletą korzystania z kominka do wosków jest bezpieczeństwo i prostota w użytkowaniu. Wystarczy do kominka wsunąć zapaloną świeczkę t-light, a do miseczki wsypać granulki lub położyć wosk, by po chwili we wnętrzu poczuć magię aromaterapii. Z kolei bezpieczeństwo wynika z faktu, że zarówno wosk, jak i granulki po roztopieniu nie odparowują, a parafina zostaje w miseczce. Zupełnym przeciwieństwem jest korzystanie z olejka eterycznego, gdyż pod wpływem ciepła woda wyparowuje, a to może prowadzić do pęknięcia nagrzanego kominka. 

Wybierając kominek zapachowy do Twojego wnętrza postaw na charakter i kolorystykę danego pomieszczenia. W ofercie BoLove znajdują się kominki w uniwersalnym kolorze – bieli. Zachęcamy do zapoznania się z produktami.