Dekoracje świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku, nie tylko przez dzieci. To także najbardziej kolorowa pod względem dodatków pora. Dlatego decydując się na świąteczną dekorację pomieszczeń warto postawić na przedmioty ponadczasowe, trwałe i przywołujące wspomnienia.

W sklepie BoLove.pl dostępny jest szeroki wybór zawieszek świątecznych, które z powodzeniem mogą stać się przepiękną i jednocześnie oryginalną ozdobą choinek. Wybieraj spośród zawieszek prezentów, płatków śniegu, serduszek, a także innych popularnych motywów świątecznych i zimowych. 

Zawieszki choinkowe

Druga po bombkach choinkowych popularna dekoracja świąteczna, która sprawi, że Wasze drzewko świąteczne nabierze blasku i wyjątkowego charakteru! Decydując się na ozdoby choinkowe warto zastanowić się nad ich stylem, by nie wywołać efektu kiczu lub niedopasowania. 

Zawieszki choinkowe mogą zostać wykonane z drewna, papieru, szkła, wikliny, tkaniny czy modnego filcu, a ich uniwersalność sprawia, że takie ozdoby można wykonać samodzielnie w domu w towarzystwie najmłodszych!

Zawieszki choinkowe papierowe najczęściej wykonane są starą, dobrą metodą origami. Drewniane zawieszki wycinane są laserowo. Jeżeli chodzi o drewniane zawieszki to można jest wykończyć lakierem lub pokryć dodatkowo farbą (a nawet pomalować specjalnym mazakiem) jednakże my polecamy naturalną wersję bez zdobień. Zawieszki wykonane z materiału najczęściej wypełniane są dodatkowo watą, przez co przypominają małe pluszaki zawieszone na choince. 

Bardzo popularne w ostatnim czasie zawieszki filcowe są trwałe – taka ozdoba z pewnością się sprawdzi we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim! Zawieszki szydełkowe, jak sama nazwa wskazuje wykonane są na szydełku, a do najpopularniejszych motywów – i najefektywniejszych – należą gwiazdki w kolorze białym. Zawieszki szydełkowe sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu rustykalnym. Dodając do tego szklane bombki i wyjątkowe dekoracje kwiatowe wykonane z papieru można osiągnąć zachwycający efekt. Ostatnim rodzajem zawieszek świątecznych są zawieszki wykonane z wysokiej jakości ceramiki

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, pokazujemy 10 pomysłów na tanie dekoracje świąteczne. ⬅

Zawieszki choinkowe DIY

Włącz dzieci w świąteczne przygotowania! Wiemy, jak trudna jest praca zdalna z domu w czasie koronawirusa, w chwili gdy ma się małe pociechy. Dlatego warto zaangażować najmłodszych w różne prace DIY, a przygotowywanie ozdób choinkowych może być dla nich świetną frajdą, a dla Ciebie super pamiątką na lata. Wycinanie z kolorowego papieru, czy tworzenie z masy solnej to zajmujące aktywności. Takie zawieszki to także doskonały pomysł na prezent, który następnie można zapakować i wręczyć bliskiej osobie.

Dekoracje na Boże Narodzenie

W sklepie BoLove.pl ponadto znajdziesz zawieszki, domki LED, świeczniki i świece, figurki świąteczne, figurki LED, sztuczne choinki i ozdoby choinkowe, takie jak kokardy czy bombki, latarenki oraz gałązki niezbędne do samodzielnego stworzenia wieńca świątecznego.