Karuzele i pozytywki

alt= alt=

Karuzela Dzieci na Lodowisku LED 18,5x43 cm

643,13 zł
alt= alt=

Karuzela Z Pozytywką 16x11 cm

88,53 zł

Karuzela Z Pozytywką 17x11 cm

95,42 zł
alt= alt=

Karuzela Z Pozytywką 23x14 cm

131,13 zł
alt= alt=

Karuzela z Pozytywką Białe Konie 16x11,5 cm

88,53 zł

Świąteczna karuzela

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku, nie tylko przez dzieci. To także najbardziej kolorowa pod względem dodatków pora. Dlatego decydując się na świąteczną dekorację pomieszczeń warto postawić na przedmioty ponadczasowe, trwałe i przywołujące wspomnienia.

W sklepie BoLove.pl dostępny jest szeroki wybór karuzel i pozytywek świątecznych, a także szklanych kul. Dekoracje bożonarodzeniowe występują w wielu rozmiarach, a także opcjach do wyboru. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, gdyż podane specyfikacje pomogą w podjęciu decyzji. Część karuzel bożonarodzeniowych ma wbudowane pozytywki, z których wydobywa się dźwięk świątecznych hitów. 

Figurki, jak i zdobione elementy karuzeli świątecznej zostały wykonane ręcznie, z niezwykłą precyzją.  Dominującym kolorem w karuzelach jest czerwień, choć w najnowszych produktach można znaleźć również elementy bieli. 

Pozytywki – dekoracje świąteczne

Pozytywki najczęściej wgrane są już w karuzele i obracające się choinki. Wystarczy kilkukrotnie nakręcić dany przedmiot, by po chwili usłyszeć kojący dźwięk świątecznej muzyki. Każda karuzela lub choinka posiada swój własny hit dlatego zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją produktu, choć w przeważającej części jest to dobrze wszystkim znany przebój „We Wish You A Merry Christmas” lub „Silent Night”

Szklane kule – pomysł na prezent

Świąteczne karuzele i szklane kule zdecydowanie wiodą prym, jako świąteczne prezenty, zwłaszcza na Mikołaja, który wypada 6-go grudnia. Nasz bestseller ucieszy nie tylko dzieci, ale i dorosłych zwłaszcza, że przywodzą nutkę nostalgii. 

Szklana kula to delikatna ozdoba świąteczna, która z pewnością stanie się świetną dekorację gzymsu kominkowego, szafki, parapetu lub biurka. Szklane kule zwane inaczej kulami śnieżnymi można nabyć także jako szklane kule zawieszki, szklane kule z pozytywką, szklane kule z szopką lub szklane kule z dodatkowym elementem dekoracyjnym w postaci figurki renifera lub sani św. Mikołaja.

Szklane kule posiadają misterne zdobienia wewnątrz, zawierają zimową scenerię; postaci Maryi, Józefa i Jezusa; a także choinki z prezentami. Wnętrze kul wypełnione jest sztucznym śniegiem, który po potrząśnięciu kulą – wznosi się i delikatnie opada. Niektóre z kul posiadają także wgraną pozytywkę, by ją uruchomić należy nakręcić kluczyk, który znajduje się z boku produktu. 

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, w którym omawiamy poszczególne rodzaje szklanych kul oraz podajemy 10 pomysłów na mikołajkowy prezent. ⬅

Dekoracje na Boże Narodzenie

W sklepie BoLove.pl ponadto znajdziesz świeczniki i świece, figurki świąteczne, sztuczne choinki i ozdoby choinkowe, takie jak kokardy czy bombki, latarenki oraz gałązki niezbędne do samodzielnego stworzenia wieńca świątecznego.