Figurki Led

Figurka Bałwanek LED 22x17,5 cm

103,00 zł

Figurka LED Dzieci Choinka 51x41 cm

181,13 zł
alt= alt=

Figurka Mikołaj 45x28 cm

137,88 zł
alt= alt=

Figurka Mikołaj 48,5x25 cm

104,00 zł

Figurka Mikołaj Latarenka 54x31 cm

145,00 zł

Figurki Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku, nie tylko przez dzieci. To także najbardziej kolorowa pod względem dodatków pora. Dlatego decydując się na świąteczną dekorację pomieszczeń warto postawić na przedmioty ponadczasowe, trwałe i przywołujące wspomnienia.

W sklepie BoLove.pl dostępny jest szeroki wybór figurek dekoracyjnych, począwszy od aniołków i reniferów, a skończywszy na bałwankach. Figurki bożonarodzeniowe występują także w wielu rozmiarach – mogą być małe idealne do postawienia na świątecznym stole oraz duże, które z powodzeniem można postawić obok choinki lub przed domem – na ganku. 

Figurki LED – dekoracje świąteczne

Figurki LED dostępne są w różnych rozmiarach, a także przedstawiają główne motywy świąteczne, takie jak choinka, bałwanek, czy renifer oraz motywy zimowe, w tym zimowe ptaki na gałązce i dzieci. Większość z nich osiąga wysokość nawet 54 cm, stąd będą doskonałą dekoracją wolnostojącą. Wystarczy postawić figurki obok choinki, regału, a nawet drzwi wejściowych, by uzyskać oszałamiający efekt wizualny! 

Niektóre z figurek – nasza tegoroczna nowość – posiadają dodatkowe efekty dźwiękowe, jak chociażby bałwanek wykonany z ceramiki. Prezent, który trzyma w łapkach mieni się na różne kolory, ponadto z jego wnętrza wydobywa się dźwięk znanej melodii „Merry Christmas”. 

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, pokazujemy TOP 10 figurek bożonarodzeniowych. ⬅

Dekoracje na Boże Narodzenie

W sklepie BoLove.pl ponadto znajdziesz świeczniki i świece, figurki świąteczne, figurki LED, sztuczne choinki i ozdoby choinkowe, takie jak kokardy czy bombki, latarenki oraz gałązki niezbędne do samodzielnego stworzenia wieńca świątecznego.