Domki Led

Dekoracja Domek LED 12x9 cm

18,06 zł
alt= alt=

Dekoracja Domek LED Bałwan 8,5x8 cm

12,00 zł

Dekoracja Domek LED Bałwan 9x8 cm

12,00 zł

Dekoracja Domek LED św. Mikołaj 10x9 cm

14,00 zł

Figurki Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku, nie tylko przez dzieci. To także najbardziej kolorowa pod względem dodatków pora. Dlatego decydując się na świąteczną dekorację pomieszczeń warto postawić na przedmioty ponadczasowe, trwałe i przywołujące wspomnienia.

W sklepie BoLove.pl dostępny jest szeroki wybór figurek dekoracyjnych, począwszy od aniołków i reniferów, a skończywszy na bałwankach. Figurki bożonarodzeniowe występują także w wielu rozmiarach – mogą być małe idealne do postawienia na świątecznym stole oraz duże, które z powodzeniem można postawić obok choinki lub przed domem – na ganku. 

Domki LED – ozdoby LED na Boże Narodzenie

Magia świąt tkwi w szczegółach, a nasze domki LED to jedne z tych elementów wystroju, które wprowadzają ciepłą i przytulną atmosferę w każdym domu, czy mieszkaniu. Prezentowane na stronie bolove.pl domki LED wykonane są z różnych materiałów – prym wiodą domki led z tworzywa sztucznego, domki led z ceramiki, a nawet domki led drewniane. Dzięki temu nasze produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze stylem rustykalnym, czy może nowoczesnym.

Domki LED dostępne są w różnych rozmiarach, a także przedstawiają główne motywy świąteczne: choinki i bałwanki. Większość z nich osiąga wysokość nawet 57 cm, stąd będą doskonałą dekoracją wolnostojącą. Wystarczy postawić domek obok choinki, regału, a nawet drzwi wejściowych, by uzyskać oszałamiający efekt wizualny! 

W przeważającej części domki zostały pokryte sztucznym śniegiem oraz brokatem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją naszych produktów.

➡ Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na blogu, pokazujemy TOP 10 domków LED. ⬅

Dekoracje na Boże Narodzenie

W sklepie BoLove.pl ponadto znajdziesz domki LED, świeczniki i świece, figurki świąteczne, figurki LED, sztuczne choinki i ozdoby choinkowe, takie jak kokardy czy bombki, latarenki oraz gałązki niezbędne do samodzielnego stworzenia wieńca świątecznego.