Patery na ciasto i podstawki na jajka: Wielkanoc 2020

Wielkanoc 2020 zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że jeśli do tej pory nie zaopatrzyłaś się w wielkanocne dekoracje to najwyższy czas nadrobić zaległości! W sam raz na słodkie wypieki i pięknie pomalowane jajka mamy dla Ciebie patery na ciasto i podstawki na jajka. 

Choć w dobie epidemii nikomu nie jest do śmiechu, a większość z nas święta wielkanocne zapewne spędzi w mniejszym niż zazwyczaj gronie, to mimo wszystko zachęcamy do wprowadzenia odrobiny koloru do wnętrz i wielkanocnego stołu. Te zabawne i nieco ekscentryczne patery na ciasto i podstawki na jajka staną się stylowym i zabawnym dodatkiem wielkanocnego stołu, zwłaszcza jeśli ustawisz je w centralnym miejscu. 

Patera na wielkanocne ciasto

Nasze wielkanocne propozycje: patera na ciasto i podstawka na jajka zostały wykonane z białej ceramiki. Patera dodatkowo ozdobiona jest niesfornym królikiem leżącym na plecach, trzymającym podstawkę na... stopach! Patera może zostać wykorzystana w dwojaki sposób, gdyż po skończonych świętach wielkanocnych wystarczy ją przemyć i na co dzień traktować, jako podstawkę na biżuterię. W końcu mamy wiosnę! A wiosenne dekoracje są teraz w modzie. 

Patera na ciasto, w cenie od 28,40 zł // >>patera mała<< // >>patera duża<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.03.2020

Równie urocze są nasze podstawki na jajka i kieliszki na jajka. Każde z nich wykonane z wysokiej jakości ceramiki z wizerunkiem słodkich króliczków. Zdecydowaną zaletą każdego z prezentowanych przedmiotów jest ich całoroczne wykorzystanie. Nasza kolekcja udowadnia, że dekoracje wielkanocne wcale nie muszą być nudne, a uniwersalny biały kolor przedmiotów pasować będzie do każdego wnętrza. 

Podstawka na jajka, w cenie od 31,00 zł // >>link do produktu<<

*Aktualizacja cen na dzień 21.03.2020

Pełna oferta podstawek i kieliszków na jajka znajduje się pod poniższym linkiem

>>podstawki i kieliszki na jajka<<

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.