#14 DIY Wielkanocne Origami - jak zrobić Zajączka z Serwetki

Wielkanoc już za rogiem, większość z nas głowę ma zaprzątniętą przygotowaniami, ale tak na prawdę czy o to chodzi? Najfajniejsze święta to czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Może, więc dla odmiany, warto w grafiku znaleźć moment dla najbliższych? Na prawdę nie wszystkie okna muszą lśnić czystością, a stół uginać pod ciężarem przygotowanego jedzenia.

Osobiście uważam, że trzeba postawić na atmosferę i fajnie spędzony czas. Czytałyście Hygge? Róbcie szczęście i fajne chwile. Czas odkurzyć stare, dobre planszówki, napompować koła w rowerze, może nawet warto kupić rolki o których tak marzyłaś i z rodziną wybrać się na zwiedzanie okolicy? Nikt nie odda Wam czasu spędzonego na bieganiu w stresie, a który mogłyście spędzić z ludźmi, których kochacie. Nie zrozumcie mnie źle, jakieś przygotowania należy poczynić, ale może warto rozdzielić zadania pomiędzy najbliższych? Dzieciaki na pewno będą mogły udekorować dom, polukrować wypieki, a nawet posprzątać… Umówmy się, dla męża też się coś znajdzie ;) Zobacz na naszym filmie jak zrobić zajączka z serwetek!

Na ostatniej prostej mam dla Was DIY na najprostszą z możliwych dekoracji stołu - serwetkowe zajączki. Serwetkowe origami to fajna zabawa, która zaangażuje dzieciaki w nakrywanie stołu, a goście na bank będą zaskoczeni.

Czego potrzebujesz?

  • serwetek - papierowych lub dość cienkich materiałowych
  • cienkiej wstążki lub rafii
  • odrobiny zapału i dobrego nastawienia :)

Proste, prawda?

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.