Figurka ozdobna ANIOŁ w koronkowej sukni z brokatem 15x7,5 cm

Figurka ozdobna ANIOŁ w koronkowej sukni z brokatem 15x7,5 cm 1 szt.

Kod produktu: 131533
29,99 zł
Brutto

Niezwykle subtelna i romantyczna nieduża figurka - ANIOŁ - piękna kobieta ze srebrnymi brokatowymi skrzydłami z metalu, ubrana w beżową suknię z koronki, zakończoną u dołu białym puszkiem ze srebrnymi nitkami.


Figurka KOBIETA - ANIOŁ ma łagodny wyraz twarzy, jest bardzo elegancka i szykowna - będzie idealna na prezent dla mamy, babci, przyjaciółki i każdej osoby o wielkim sercu.

Ilość
  Chwilowy brak


Figurka ANIOŁ występuje w dwóch wariantach, do wyboru: 1. ROZMARZONY ANIOŁ (trzymająca złożone dłonie przy policzku), 2. ANIOŁ NA SZCZĘŚCIE (trzymająca kciuki).

Dekoracje w postaci figurek aniołów wprowadzą niezwykłą atmosferę we wnętrzach. To także doskonały pomysł na prezent dla bliskich osób.

Figurki zostały wykonane ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Przedmioty mogą nieznacznie różnić się kształtem, odcieniem czy fakturą. Możliwe drobne niedoskonałości nie stanowią wady produktu.


________________

SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne, metal
  • Kolor: beżowy, biały, srebrny
  • Rozmiar (cm):15x7,5x5
  • Cena dotyczy 1 szt. (o dostępność konkretnego wzoru zapytaj przed zakupem, w przeciwnym razie wyślemy losowo wybrany wariant figurki)

Szczegóły produktu

131533